ALIKAS - Profesionální návrh a realizace osvětlení » Partneři

Partneři

LEDS-C4

LEDS C4 je španělská společnost, která byla založena v roce 1963 ve městě Tora. Od začátku 21. století se zaměřuje na moderní design s novými technologiemi.

Společnost má přes 40 let zkušeností s poskytováním vysoce kvalitních služeb v oblasti prémiových osvětlení více než 13 tisícům klientům po celém světě s portfoliem nejméně 3000 technických i dekorativních projektů interiových i exteriových osvětlení. Hlavním cílem LEDS C4 je transformovat prostory v budovách a vylepšovat je pomocí řešení osvětlení přizpůsobených jednotlivému prostředí.

 
karboxx

Italská společnost Karboxx byla založena v roce 2005 a nabízí zcela nový koncept designu výrobků pro osvětlení interiéru i exteriéru. Tento koncept má za cíl spojit vlastnosti lehkosti, mechanické odolnosti a krásy speciálně použitých materiálů v projektech, kde tyto vlastnosti vyniknou. Kolekce společnosti zahrnuje proto i návrhy lamp (stolních, stojacích, závěsných, nástěnných a dalšího doplňkového osvětlení), které interpretují světlo různými způsoby.

Svítidla Karboxx se navrhují i vyrábějí přímo v Itálii a na jejich práci se podílí známí architekti, mezi něž patří například Enrico Franzolini, Vicente Garcia Jimenez nebo Brian Rasmussen, a další slavní návrháři v italském nábytkářském průmyslu a také v oblasti architektury.

Základním cílem společnosti je minimalistický design, lineární tvary, nejmodernější technika a velmi podrobný výzkum. To jsou prvky, které dodají svítidlům exkluzivní kvalitu a uměleckou hodnotu.

 
 
Astro

Společnost Astro Lighting byla založena v roce 1997 a je předním britským výrobcem moderního osvětlení dodávaného především architektům, návrhářům a dalším odborníkům. Jejich portfolio zahrnuje návrhy svítidel v pohostinství, rezidencích i v komerčních budovách po celém světě.

Astro Lighting se vyznačuje vysoce kvalitním designem osvětlení a vynikajícím zákaznickým servisem.

 
ETAP

ETAP je společnost, která se zabývá osvětlením, kanceláří, továren, škol, nemocnic, obchodů, hotelů a další. Byla založena v roce 1949 v Antverpách. ETAP vyvíjí řešení osvětlení od začátku do konce. Vytváří koncepty osvětlení, návrhy a industrializaci svítidel. Provádí studie a poskytuje rady. Svítidla dodává přesně na čas. Díky neustálým inovacím má vedoucí postavení na evropském trhu. Ročně investuje 6 – 7 % obratu do výzkumu a vývoje. Zaměstnává pět set zaměstnanců v 11 zemích.

 
 
CLIMAR

Společnost Climar se na trhu pohybuje od roku 1977. V současnosti má kolem 130 zaměstnanců a 15 000 m2 prostor, hlavní sídlo a výroba se nacházejí ve městě Águeda. Climar se snaží vyvíjet a hledat nové způsoby, jak uspokojit potřeby svých zákazníků, a prostřednictvím flexibility, efektivity a rychlým servisem úroveň spokojenosti ještě zvyšovat. Firma podporuje evropskou výrobu – proto jsou její produkty vyráběny v Portugalsku a všechny materiály pocházejí z evropských zdrojů.

 
TEC-MAR

TEC-MAR je italská společnost, která projektuje, vyrábí a distribuje svítidla více než 20 let. Jejich motto zní : Každý den svítání je začátek nové výzvy. TEC- MAR vyváží do více než 30 zemí. Důležitá je pro ně profesionalita a kvalita za účelem získání správného komfortu osvětlení.

 
 
 

Další partneři

 
 
 

Strakonická 2646
370 04 České Budějovice

+420 386 444 493
+420 386 321 322

Poptávkový formulářOvěření
Zadejte první písmeno abecedy.

Mapa poboček