ALIKAS - Profesionální návrh a realizace osvětlení » Partneři

Partneři

Concept light Alikas - výrobní katalog

ALIKAS se kromě projekční a distribuční činnosti v oblasti světlené techniky zabývá i vlastní výrobou svítidel. Naše společnost nabízí široký sortiment svítidel z hliníkových profilů. Sortiment svítidel se neustále rozšiřuje o nové tvary, rozměry a velice často vyrábíme svítidla zákazníkům přímo na míru. Díky tomuto jsme schopni uspokojit požadavky i těch nejnáročnějších architektů a investorů.

 
ETAP

ETAP je společnost, která se zabývá osvětlením, kanceláří, továren, škol, nemocnic, obchodů, hotelů a další. Byla založena v roce 1949 v Antverpách. ETAP vyvíjí řešení osvětlení od začátku do konce. Vytváří koncepty osvětlení, návrhy a industrializaci svítidel. Provádí studie a poskytuje rady. Svítidla dodává přesně na čas. Díky neustálým inovacím má vedoucí postavení na evropském trhu. Ročně investuje 6 – 7 % obratu do výzkumu a vývoje. Zaměstnává pět set zaměstnanců v 11 zemích.

 
 
CLIMAR

Společnost Climar se na trhu pohybuje od roku 1977. V současnosti má kolem 130 zaměstnanců a 15 000 m2 prostor, hlavní sídlo a výroba se nacházejí ve městě Águeda. Climar se snaží vyvíjet a hledat nové způsoby, jak uspokojit potřeby svých zákazníků, a prostřednictvím flexibility, efektivity a rychlým servisem úroveň spokojenosti ještě zvyšovat. Firma podporuje evropskou výrobu – proto jsou její produkty vyráběny v Portugalsku a všechny materiály pocházejí z evropských zdrojů.

 
TEC-MAR

TEC-MAR je italská společnost, která projektuje, vyrábí a distribuje svítidla více než 20 let. Jejich motto zní : Každý den svítání je začátek nové výzvy. TEC- MAR vyváží do více než 30 zemí. Důležitá je pro ně profesionalita a kvalita za účelem získání správného komfortu osvětlení.

 
 
OSRAM

OSRAM je jedním ze dvou největších výrobců osvětlení na světě. Společnost nabízí kompletní sortiment od základních součástí až po elektronické předřadníky, kompletní systémy svítidel a regulace osvětlení a řešení osvětlení. Světla a osvětlovací systémy zaručují bezpečí a pohodlí a umožňují efektivní využívání zdrojů. OSRAM je více než sto let jedna z nejtradičnějších značek na světě.

 
NORTHCLIFFE LIGHTING

Společnost Northcliffe Lighting byla založena roku 1993 s pobočkami ve Velké Británii, Litvě, Rusku a na Ukrajině. Od té doby se stala jednou z největších nezávislých výrobních společností ve střední a východní Evropě. Za posledních 20 let firma dosáhla značného růstu a současná výrobní kapacita je 3,5 milionu svítidel za rok. Všechny produkty jsou vyráběny za použití nejkvalitnějších komponentů od uznávaných evropských dodavatelů, jako jsou Helvar, Alanod, Almeco, Tridonic, AAG Stucchi, Osram atd. Northcliffe využívá nejmodernějších technologií, které zaručují nízkou hmotnost a optimální tvar svítidla pro snadnou instalaci, efektivní přepravu a skladování. Současný sortiment zahrnuje vestavná, přisazená a závěsná svítidla s mřížkou, voděodolná svítidla s IP65, bodová svítidla, lišty, reflektory a mnoho dalších. Svítidla mohou být upravena jako nouzové balíčky, mohou mít stmívatelné nebo DALI předřadníky, mohou být lesklá, matná nebo s MIRO reflektory, s různými zapojeními, aby vyhovovala požadavkům evropského trhu.

 
 
 

Další partneři

 
 
 

Strakonická 2646
370 04 České Budějovice

+420 386 444 493
+420 386 321 322

Poptávkový formulářOvěření
Zadejte první písmeno abecedy.

Mapa poboček