ALIKAS - Profesionální návrh a realizace osvětlení » Partneři

Partneři

OSRAM

OSRAM je jedním ze dvou největších výrobců osvětlení na světě. Společnost nabízí kompletní sortiment od základních součástí až po elektronické předřadníky, kompletní systémy svítidel a regulace osvětlení a řešení osvětlení. Světla a osvětlovací systémy zaručují bezpečí a pohodlí a umožňují efektivní využívání zdrojů. OSRAM je více než sto let jedna z nejtradičnějších značek na světě.

 
NORTHCLIFFE LIGHTING

Společnost Northcliffe Lighting byla založena roku 1993 s pobočkami ve Velké Británii, Litvě, Rusku a na Ukrajině. Od té doby se stala jednou z největších nezávislých výrobních společností ve střední a východní Evropě. Za posledních 20 let firma dosáhla značného růstu a současná výrobní kapacita je 3,5 milionu svítidel za rok. Všechny produkty jsou vyráběny za použití nejkvalitnějších komponentů od uznávaných evropských dodavatelů, jako jsou Helvar, Alanod, Almeco, Tridonic, AAG Stucchi, Osram atd. Northcliffe využívá nejmodernějších technologií, které zaručují nízkou hmotnost a optimální tvar svítidla pro snadnou instalaci, efektivní přepravu a skladování. Současný sortiment zahrnuje vestavná, přisazená a závěsná svítidla s mřížkou, voděodolná svítidla s IP65, bodová svítidla, lišty, reflektory a mnoho dalších. Svítidla mohou být upravena jako nouzové balíčky, mohou mít stmívatelné nebo DALI předřadníky, mohou být lesklá, matná nebo s MIRO reflektory, s různými zapojeními, aby vyhovovala požadavkům evropského trhu.

 
 
VITRUM

VITRUM je italská společnost, která se zabývá výrobou domácího osvětlení, především vypínačů. Vypínače dokážou ovládat osvětlení, klimatizaci, kamerový systém a další různé systémy. Společnost se zaměřuje na elegantní italský design ve skle. Tradice výroby skla vznikla už před mnoha lety, v malých dílnách ve starém Římě. Jejich inteligentní vypínače jsou skleněné s integrovanými touchpady. Tyto vypínače pomáhají majitelům šetřit energii a jsou vyrobeny výhradně z recyklovaných materiálů. Společnost neustále inovuje, přichází s novým designem a nejnovějšími technologiemi. Uživatelé mají například možnost ovládat osvětlení a jiné domácí spotřebiče pomocí jejich moderní IPAD aplikace.

 
Studio Italia design

Studio Italia Design je vynikajícím návrhářem a výrobcem moderních svítidel od svého počátku v roce 1950. Sídlí v Benátkách, klade nejvyšší nároky na kvalitu a design, ztělesňuje prestižní hodnocení: "Made in Italy" Používají se pouze nejkvalitnější materiály například ručně foukané skleněné difuzory vyrobené v Muranu, které jsou pak v kombinaci s nerezem, mosazí a hliníkem v různých povrchových úpravách. Na zakázku vyvíjejí svítidla, která představují ideální kombinaci kvality, formy, funkce a nejposlednější technologie. Vzhledem k těmto vlastnostem jsou trvale ve službě světoznámých architektů, inženýrů a designérů. Výrobky Studio Italia Design jsou k dispozici ve více než 90 zemích díky mnoha schopným a spolehlivým partnerům.

 
 
 

Další partneři

 
 
 

Strakonická 2646
370 04 České Budějovice

+420 386 444 493
+420 386 321 322

Poptávkový formulářOvěření
Zadejte první písmeno abecedy.

Mapa poboček